MATBORD med 4 st STOLAR, 1900-talets andra hälft,

Fanér i bl.a teak.
Matbord med 2 st iläggsskivor á ca 31 cm. Längd 120 cm, bredd 80 cm, höjd 75 cm. Stolar klädda i tyget "picnic" design av Marianne Westman.

Slitage. Fläckar. Repor. Senare klädsel.

Utropspris
2 000 SEK