MATBORD med 4 st STOLAR

1900-talets andra hälft,

Fanér i bl.a teak.
Matbord med 2 st iläggsskivor á ca 31 cm. Längd 120 cm, bredd 80 cm, höjd 75 cm. Stolar klädda i tyget "picnic" design av Marianne Westman.

Konditionsrapport

Slitage. Fläckar. Repor. Senare klädsel.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Carlsson

Lina Carlsson

+46-709 179992
lina.carlsson@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 300
    135 EUR
    157 USD

    Budhistorik (19 bud)
    717 jul 14:021300SEK
    3A17 jul 14:021200SEK
    317 jul 13:371100SEK