Fanér i bl.a teak.
Matbord med 2 st iläggsskivor á ca 31 cm. Längd 120 cm, bredd 80 cm, höjd 75 cm. Stolar klädda i tyget "picnic" design av Marianne Westman.
Slitage. Fläckar. Repor. Senare klädsel.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.