Matbord skiva i ek och ben i metall. Längd 191 cm, bredd 100 cm, höjd 74 cm, med 1 st iläggskiva á ca 50 cm.
6 st stolar, sitthöjd ca 44 cm, bredd ca 46 cm.
Bruksskick. Smärre repor.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.