CHRISTIAN DIOR, väska, "Malice".
Handväska av monogrammönstrad canvas med detaljer av guldfärgad metall och skinn. Tygfodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "Christian Dior PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 26 x 14 x 5 cm.
Dustbag medföljer.
Smärre slitage.