Axelremsväska av canvas med detaljer av guldfärgad metall och axelrem av skinn. Ytterfack. Fodrad. Innerfack med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS MADE IN ITALY" och numrerad. 19,5 x 16 x 8 cm.
Smärre slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.