BORDSGARNITYR, 3 delar, urverk märkt "AD. Mougin", omkring år 1900.

En bordspendyl och ett par kandelabrar i mässing. Kandelabrar med fem ljushållare vardera.Höjd ca 42 cm. Pendel medföljer.

Bordspendyl verknr 5125 Nyckel finns.

Slitage. Nagg. Lagning. Något skeva delar. Ej funktionstestad bordspendyl.

Utropspris
3 000 SEK