En bordspendyl och ett par kandelabrar i mässing. Kandelabrar med fem ljushållare vardera.Höjd ca 42 cm. Pendel medföljer.
Bordspendyl verknr 5125 Nyckel finns.
Slitage. Nagg. Lagning. Något skeva delar. Ej funktionstestad bordspendyl.