CARL GUSTAF WALLSTRÖM, olja på duk, signerad och daterad 1900.
Hohenzollern. Bildens mått 58 x 95 cm.
Slitage. Krackelyrer. Mindre färgbortfall. Mindre fläckar samt gulnad fernissa.