VÄSKA, Céline
Monogramcanvas med bruna skinndetaljer. Beslag i metall. Justerbar axelrem. Invändigt två fickor, varav en med dragkedja. Märkt "CÉLINE PARIS made in Italy". Ca 24x19x9 cm.
Slitage. Repor. Märken. Foder med märke av bläckpenna. Smärre skada i läder