IKON

Grekland, sent 1700-tal.

Avrättning av Johannes Döparen. Storlek 40x30 cm.

Konditionsrapport

Omfattande slitage och skador.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    300
    EUR
    2 861 SEK
    359 USD

    Budhistorik (10 bud)
    313 sep 15:52300EUR
    1A13 sep 15:51280EUR
    313 sep 15:51280EUR