SKRIVPULPET

Engelsk stil, 1900-talet sförsta hälft.

Stomme i mörkbetsad ek. Uppfällbar skiva, delvis klädd med skinn. Ett skåp med dubbla luckor. Längd 94 cm. Bredd 59 cm. Höjd 91 cm.

Konditionsrapport

Slitage, ställvis hårdare. Enstaka torrsprickor. Fläckar. Borrhål.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - H4

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emmelie Skogman

Göteborg

Emmelie Skogman

+46-761 262157
emmelie.skogman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    2 dagar 14 timmar

    Utropspris: 3 000 SEK

    300
    31 EUR
    36 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 350 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (1 bud)
    112 aug 21:52300SEK