BARNMÖBEL

3 delar, "BA-serien", Stephan Gip, Herbert Andersson, Gärsnäs, 1960-tal.

Bok. Bordet rund form diameter ca 79, höjd 53. Sitthöjd ca 32 cm

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Natalia Karavaeva

Natalia Karavaeva

+46-767 619017
natalia.karavaeva@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    250 EUR
    294 USD

    Budhistorik (22 bud)
    210 aug 17:372400SEK
    810 aug 17:352200SEK
    210 aug 17:352000SEK
    Acceptpris på 700 SEK uppnåddes