Möbler Bord
944082
BARNMÖBEL, 3 delar, "BA-serien", Stephan Gip, Herbert Andersson, Gärsnäs, 1960-tal
BarnmÖbel, 3 delar, "ba-serien", stephan gip, herbert andersson, gärsnäs, 1960-tal.

Bok. Bordet rund form diameter ca 79, höjd 53. Sitthöjd ca 32 cm

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK