Madeleine Pyk – en samling F769

SKRIVBORD, Andreas Hansen för Hadsten Träindustri, Danmark.

Uppsats med lådor och fack. Skrivskiva klädd i läder. Samt tre uppfällbara skivor. Längd 146cm. Djup 80 cm. Höjd 105 cm. Arbetshöjd 72 cm.

Slitage. Mindre repor.

Utropspris
10 000 SEK