KAMERA, LEICA M2, nr 990427, Wetzlar, 1960. Med Summilux 1:1.4/35. Med originalkartong.

Kromat kamerahus. Objektiv med nr 2061422. Ned UV-filter samt några fägfilter, Leica-Meter, motljusskydd och kameraväska. Sökarsats saknas.

Servad hos Kamera Service Center, Stockholm.

Konditionsrapport

Objektivets lins med oidentifierbar fläck invändigt. Några repor. Huset med bruksslitage. Missfärgad sant med mindre materialbortfall. Ej funktionstestad. Kartong med fläckar och bläckstreck.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Auktionen avslutades:
    CET

    Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien.

    Kontakta oss