WILHELM KÅGE

Lockurna, stengods, "Argenta", Gustavsberg, omkring 1900-talets mitt.

Gröntonad glasyr med silverdekor av blomster. Höjd 19 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Lagning.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    1 111
    116 EUR
    136 USD

    Budhistorik (18 bud)
    512 aug 19:571111SEK
    2A12 aug 19:571011SEK
    512 aug 19:571005SEK