PORTFÖLJ, Mulberry.
Scotchgrain med bruna skinndetaljer. Beslag av mässing. Löstagbar, justerbar axelrem. Ytterfack med dragkedja. Innnerfack för bland annat dator, kort och pennor. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 42 x 31 x 9 cm.
Obetydligt ytslitage. Fläckar invändigt.