MULBERRY, väska och plånbok.
Handväska och plånbok av skinn med beslag av mässing. Väska med ett ytterfack samt ett innerfack med dragkedja. Märkt "MULBERRY" och numrerad. 32 x 25 x 13 cm. Plånbok med flertalet olika fack. Märkt "MULBERRY". 11 x 9,5 cm.
Dustbag medföljer.
Obetydligt ytslitage.