MATBORD

Snedkermester Lau Lauritsen, Danmark, 2000-tal.

Delvis bemålat trä, brännstämplat, längd 230, bredd 110, höjd 73 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P1

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 6 000 SEK

    2 340
    243 EUR
    288 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Budhistorik (1 bud)
    1 9 okt 19:482340SEK