VITRINSKÅP Louis XVI-stil, tidigt 1900-tal

Fanerat med bl.a. valnöt, front med glasad dörr samt låda, skuren och delvis förgylld dekor, längd 108, bredd 54, höjd 214 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor. Något unken doft. Lös i fogarna. Saknar nyckelskylt. saknar glas id örren

Utropspris
3 000 SEK