A Louis XVI-style vitrine, early 1900's

Fanerat med bl.a. valnöt, front med glasad dörr samt låda, skuren och delvis förgylld dekor, längd 108, bredd 54, höjd 214 cm.

Vähäistä kulumaa. Vähäisiä tahroja. Naarmuja.

Lähtöhinta
3 000 SEK