Muut tuotteet

110 Esinettä
PER ERIK NILSSON, a Sami birch Nàpphi, signed.
Tarjottu
1 200 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A pair of first part of 20th century iron gates.
Tarjottu
2 000 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
FLASKSCHATULL, sent 1800-tal.
Tarjottu
700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
BOX, 20/21th century.
Tarjottu
2 500 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
PARAPLYSTÄLL, sent 1800-tal.
Tarjottu
3 000 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
HERRBETJÄNT, 1900-TALETS MITT.
Tarjottu
1 500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
NOTSTÄLL, 1900-talets första hälft.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
LÅS, smide, barock, 1600-tal.
Tarjottu
1 300 SEK
Lähtöhinta
4 000 SEK
A 20th Century pair of brass wall lanterns.
Tarjottu
1 700 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK
A carved obisidian hippo figurne.
Tarjottu
4 800 SEK
Lähtöhinta
6 000 SEK
FYRFAT, mässing, 1800-tal.
Tarjottu
1 000 SEK
Lähtöhinta
2 000 SEK
UPPSATSSKÅLAR, två st, alabaster.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
KNIV, 1800-tal.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
1 500 SEK
BREVPRESS, malakit, 1900-tal.
Tarjottu
550 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
BYST, gips, osignerad.
Ei tarjouksia
Lähtöhinta
2 500 SEK
A Coca-cola 1960's sign.
Tarjottu
1 700 SEK
Lähtöhinta
3 000 SEK
10 20th century signlettering.
Tarjottu
500 SEK
Lähtöhinta
2 500 SEK