Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

CÉLINE, weekendbag.

Weekendbag. Monogrammönstrad canvas med detaljer i läder och guldfärgad metall. Invändigt ett dragkedjeförsett fack. Lås med nycklar medföljer. Märkt "CELINÉ PARIS". Ca 50 x 26 x 24 cm.

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
5 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

378. Astrid Sylwan, Untitled.
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK