Svart monogramcanvas med svarta skinndetaljer. Beslag samt detaljer i gulmetall. Svart foder. Invändigt en ficka märkt "CELINE". Numrerad. Ca 40 x 30 x 12 cm.
Smärre slitage. Bottenkanter med slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.