Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

VÄSKA, Céline

Gråt färgad läder med beslag i vitmetall. Fodrad med mocka. Avtagbar axelrem. Utvändigt märkt "CÉLINE PARIS". Invändigt sex fack varav en med dragkedja. Ca 38x 27x cm

Smärre slitage. Repor.

Utropspris
5 000 SEK