Konst Grafik
950006

Astrid Sylwan

(Sverige, Född 1970)
Astrid sylwan, färgetsning, signerad och numrerad ea.

ASTRID SYLWAN, färgetsning, signerad och numrerad EA.

Komposition i rosa, 54 x 50 cm.

Oramad.

Utropspris
4 000 SEK