JOAN MIRÓ, färglitografier, 3 st, ur "Miró Lithographe" I samt II, ej signerade.
"Lithographie Originale" IX samt X ur bok I samt "Lithographie Originale" IX ur bok II. Bildmått ca 24,5 x 32 - 31 x 49 cm.
Vikveck med mindre skador. Repa. Ej examinerad ur ram.