Teak. Två utdragbara, lösa brickor. En med vitt laminat, en med schackbräde på undersidan. Längd 140, bredd 65, höjd 50 cm.
Slitage. Repor. Blekt. Smärre fläckar. Ena brickan har gått upp i limningen.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10