Två brickor av koppar, varav den översta lös. Benställning av smidesjärn med dekor av lagerfestoner. Diameter 63, höjd 63 cm.
Slitage. Repor. Fläckar.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10