MATGRUPP, 5 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord fanerat med teak. Två iläggsskivor á 40 cm vardera. Längd 148, bredd 88, höjd 74 cm. Stolar med stomme av valnöt, genombruten rygg samt fast stoppad sits. Sitthöjd ca 45 cm.

Slitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK