OLLE ANDERSSON

TAKLAMPA, "Halo there", Boréns, 1980-tal.

Skärm i vitmålad metall. Detaljer i rött, gult, svart samt lila. Bär tillverkarens etikett. Höjd 65 cm, diameter ca 67 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage. Ej funktionstestad. Takkopp saknas.

Placering
Stora Robertsgatan 4, 00120 Helsingfors - H1

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    130
    EUR
    1 240 SEK
    155 USD

    Budhistorik (7 bud)
    5A21 sep 20:03130EUR
    621 sep 20:03120EUR
    520 sep 20:59110EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes