SKRIVBORD samt STOL, engelsk stil, 1970/80-tal

Fanerad med mohogny, fem lådor, utdragbara pennlåda. Mått ca 136x64 cm, höjd ca 77 cm. Stolen med sits och rygg i läder, dekor av pärlspik. Sitthöjd ca 45 cm. Skrivbordsunderlägg i skinn medföljer

Smärre slitare, repor och märken

Utropspris
1 500 SEK