Fanerad med mohogny, fem lådor, utdragbara pennlåda. Mått ca 136x64 cm, höjd ca 77 cm. Stolen med sits och rygg i läder, dekor av pärlspik. Sitthöjd ca 45 cm. Skrivbordsunderlägg i skinn medföljer
Smärre slitare, repor och märken
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.