CARL MALMSTEN

Karmstolar,4 st, "Bergshamra", Igelstaverken AB, 1900-talets andra hälft.

Betsade. Märkta.

Konditionsrapport

Bruksslitage. Instabila. Sprickor. Skador. Lagningar. En stol kompletterad med senare slå.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    1 500
    157 EUR
    187 USD

    Budhistorik (6 bud)
    420 sep 16:421500SEK
    Acceptpris på 1 500 SEK uppnåddes
    520 sep 16:411200SEK
    420 sep 16:361100SEK