Skinn med detaljer i vitmetall. Två ytterfack. Tygfodrad. Tre Innerfack varav en med dragkedja. Märkt "ALEXANDER WANG". 40x33x12 cm.
Slitage. Smärre foder skada. Smärre skinnskador. Extra handtag skydd medföljer