BESTICKSSERVIS

Stål, 47 delar, Mikael Björnstjerna, Boda Nova,

"Oval steel".

6 st gafflar längd 18,5 cm
6 st gafflar längd 21 cm
6 st knivar längd 16,5 cm
6 st knivar längd 19 cm
6 st skedar längd 16 cm
6 st skedar längd 19 cm.

1 st såssked,
2 st smörknivar
1 st osthyvel, 1 st ostkniv
2 st uppläggningsskedar,
1 st fiskgaffel
1 st tårtspade
2 st tranchebestick

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N9

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 700
    492 EUR
    588 USD

    Budhistorik (25 bud)
    721 sep 17:444700SEK
    821 sep 17:424500SEK
    721 sep 17:414300SEK
    Acceptpris på 800 SEK uppnåddes