SATSBORD, 3 delar, sent 1900-tal/2000-tal.

Målade samt bronserade. Konturerade skivor på svängda ben. Längd 32- 57, bredd 32- 36, höjd 44- 58,5 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Färgbortfall. Ett ben med skador. Instabil.

Utropspris
1 500 SEK