JUKKA MÄKELÄ, triptyk, akvareller, signerade och daterade -93
Utan titel. På Fabriano-papper. Bladstorlek per styck 33 x 24 cm.
Oramade. Gula fläckar, troligen av konstnären utförda.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
4 000 SEK