ÅKE LEXMON

Olja på duk, signerad och daterad -89.

"Hem till byn". 47 x 38 cm.

Konditionsrapport

Möjligen smärre repor. Ej examinerad ur ram.

Placering
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - P1
Följerätt
Ja

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CEST

    4 dagar 23 timmar

    Utropspris: 2 000 SEK

    700
    73 EUR
    87 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 750 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (2 bud)
    218 sep 12:08700SEK
    118 sep 11:24350SEK