SOFFBORD, Engelsk stil, 1900-talets senare hälft.

Tre utdragslådor i sarg på båda sidor.
Längd 113-153 cm, djup 65 cm, höjd 58 cm.

Sedvanligt slitage. Den andra sidan blekt. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
150 EUR