KARIN SZEKESSY

Heliogravyrer, 2 st. 1970-tal.

Flickor på väg, signerad o numrerad 15/100. 53x75. 2 flickor med hund, signerad o numrerad 19/50. 64x56.

Konditionsrapport

Gulnade och viss smutsv Vikk och rullningsveck, hanteringsveck och Skadade sidor

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - L28
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Thérèse von Rosen

Thérèse von Rosen
Värderingsman

+46-70-821 46 57
therese.vonrosen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 800
    291 EUR
    344 USD

    Budhistorik (16 bud)
    4 8 okt 12:082800SEK
    5A 8 okt 12:072600SEK
    4 8 okt 12:072600SEK