Céline

(Frankrike)
Céline
(Frankrike)

VÄSKA, Céline

Ryggsäck i brun monogramcanvas med ljusbruna skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Justerbara axelremmar. Invändigt en ficka med dragkedja. Märkt "CELINE PARIS made in Italy" samt numrerad. Ca 20x13x27 cm.

Slitage. Snöre med skada.

Utropspris
3 000 SEK