Monogramcanvas med skinndetaljer. Beslag i gulmetall. Invändigt två fickor, varav en med dragkedja. Märkt "CELINE" i beslag samt på etikett. Ca 26-50x14x 33 cm.
Slitage. Skinndetaljer med smärre skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.