VÄSKA, Céline
Monogramcanvas med skinndetaljer. Invändigt två fickor med dragkedja. Märkt "CELINÉ PARIS made in Italy" samt numrerad. Ca 30 x 23 x 11 cm.
Slitage. Repor.