JIM THORELL

Akvarell, signerad Jim Thorell och daterad -10.

"Skriet", 41 x 30 cm (bladet).

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram.

Placering
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T10
Följerätt
Ja

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46-73-940 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutas:
    CET

    2 dagar 6 timmar

    Utropspris: 10 000 SEK

    4 000
    400 EUR
    470 USD

    Acceptpriset är ej uppnått

    Ändra ditt maxbud
    Lägg ditt maxbud
    Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK

    OKAvbryt

    Budhistorik (3 bud)
    1 7 dec 13:334000SEK
    1 7 dec 13:323000SEK
    1 7 dec 13:311000SEK