CHANEL

"Full Single Flap Bag", VÄSKA.

Axelremsväska / clutch i svart quiltat lammskinn. Fodrad i burgundifärgat läder. Axelrem i guldfärgad metall med flätat läder. Ett innerfack med dragkedja. Märkt "Chanel", "Made in France". Numrerad (tillverkningsår 1994-96). I original box med dustbag och äkthetscertifikat.
Bredd 24 cm, höjd 14 cm.

Konditionsrapport

Smärre slitage.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 800 EUR

    Slutpris

    1 650
    EUR
    15 730 SEK
    1 968 USD

    Budhistorik (23 bud)
    819 sep 21:331650EUR
    1019 sep 15:011600EUR
    11A19 sep 15:011550EUR
    Acceptpris på 1 400 EUR uppnåddes