SOFFBORD, 1970-tal.

SOFFBORD, 1970-tal.

Rund glasskiva på svartlackerat metallunderrede. Tidningshylla i brunt läder. Diam 92, höjd 32 cm.

Bruksslitage, smärre repor. Glasskivan med liten kantnagg. Lädret med repor.

Utropspris
1 500 SEK