Möbler Bord
961838

SOFFBORD, teak, 1950/60-tal.

Soffbord, teak, 1950/60-tal.
Soffbord, teak, 1950/60-tal.
Soffbord, teak, 1950/60-tal.
Soffbord, teak, 1950/60-tal.

Length 127,5, bredd 63, höjd 55,5 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Utropspris
2 000 SEK