Kaffekanna (301), tre kaffekoppar med fat (305), nio förrättstallrikar (326), sex assietter (616), mattallrik (325), tre djupa tallrikar (323) samt två uppläggningsfat (375 samt 363).
Spricka. Ca två delar med nagg samt någon smärre fotringsnagg. Slitage. Fläckar / smuts. Fyra extra kaffefat medföljer.