PENSELVAS

Porslin, Kina 1700-talets slut.

Höjd 12 cm.

Konditionsrapport

Krackelyr.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Joachim Borgström

Joachim Borgström
Specialist klassiskt konst, möbler, konsthantverk och silver

+358 40 555 1334
joachim.borgstrom@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 200 EUR

    Slutpris

    100
    EUR
    982 SEK
    122 USD

    Budhistorik (4 bud)
    4 9 jan 20:18100EUR
    Acceptpris på 100 EUR uppnåddes
    3 9 jan 19:3140EUR
    2 9 jan 11:5335EUR