Ett par ljusstakar, bläckhorn, läskpappersvagga samt brevpress. Dekor av patroner samt pricktavlor. Ljusstakarnas höjd ca 21 cm. Bläckhornets fat diameter ca 21 cm.
Slitage. Repor. En ljusstake med defekt fäste.