Målat. Dubbelgrindar. Total längd ca 165, bredd 119, höjd 74 cm.
Slitage. Torrsprickor. Repor. Fläckar. Färgbortfall. Delvis maskstungen. Delvis maskstungen. En något slagen skiva.