OKÄND KONSTNÄR

2 st, Kina 1800/1900-tal, silke och papper.

landskap. Ca 24x30 cm resp. 21,5x30 cm.

Konditionsrapport

Gulnad. Lagningar. Fläckar. Skador.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

+46-709 179992
lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    1 100
    112 EUR
    135 USD

    Budhistorik (7 bud)
    4 8 jan 20:351100SEK
    3A 8 jan 20:351000SEK
    3 7 jan 09:10500SEK