LÄS/ SKRIVSTÄLL, teak, 1950-tal.

Stomme av lackerad metall. Höj och sänkbart 60 - 100 cm. Ställbar skiva 55 x 41 cm.

Slitage. Smärre fläckar.

Utropspris
1 500 SEK
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist klassisk konst
+46 (0)721 428 962

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13